Шенжен Gaofuheng Електрични технологија копродукции, Ltd е еден-стоп светски добавувач електронски Изработка на служба во ОЕМ и ODM тип ги опфаќа PCB фабрикувам, дел набавка, монтажа, програмирање, тестирање функција, пластични инекција мувла, пакување и логистика од опсег искуство 2008.Our производи вклучува дома апаратот, електроника, индустриска контрола, пожар систем, кујнски апарати, медицинска опрема, автомобил аудио систем, компјутери и телекомуникации, итн

 • 10 години искуство

  10 години искуство

 • ONE STOP клуч СЕРВИС

  ONE STOP клуч СЕРВИС

 • PROFESSSIONAL ТИМ

  PROFESSSIONAL ТИМ

 • Мала количина ПРИФАТЛИВО

  Мала количина ПРИФАТЛИВО

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!