За нас - Gaofuheng Електрични технологија копродукции, Ltd

за нас

2

Шенжен Gaofuheng Електрични технологија копродукции, Ltd е еден-стоп светски добавувач електронски Изработка на служба во ОЕМ и ODM тип ги опфаќа PCB фабрикувам, дел набавка, монтажа, програмирање, тестирање функција, пластични инекција мувла, пакување и логистика од 2008 година.

Нашиот производ искуство асортиман вклучува дома апаратот, електроника, индустриска контрола, пожар систем, кујнски апарати, медицинска опрема, автомобил аудио систем, компјутери и телекомуникации, итн

Имаме 8 целосна собранието линии, вклучувајќи SMT машини од средна брзина на висока брзина на JUKI марки, Безоловна wavesoldering машини и reflow машини, автоматски лемење паста печатач, Х-зраци инспектор и BGA rework станица, ИКТ тестери, ДУП опрема, прилагодени FCT тела тестирање, како и нашата лабораторија за тестирање за сите видови на стабилноста и сигурноста на тестирање.

Ние веруваме во квалитет и услуга, која е од клучните елементи за победа на пазарот. Ние секогаш сме биле посветени на подобрување на квалитетот и услуги преку надградба на нашите капацитети, како и искуство на клиентите и повратни информации. Нашиот тим за продажба е исто така брилијантен со стручни вештини за комуникација и брз одговор на вашето прашање.

Ние би сакале да се создаде соработка понудената заедно со вас. Ве молиме контактирајте со нас денес.


WhatsApp Онлајн Chat!