автомобилски мувла

автомобилски мувла

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  713fe1e21 Пластични калапи и инјекција

  Лим печат и удирање и печат умира

  линии сликарство

  Леене линии

  За прашок слој линии

  Silkscreen и рампа печатење

  Со голема брзина SMT и DIP за PCB собранието

  Ние сме способни за обезбедување на ефикасна и висок квалитет на вертикално производство на услуги од PCB собранието на крајните случај собранието

  Површинска монтажа технологија (SMT)

  Нашите градежни производи искуство опсег: индустриски, автомобили, компјутери, складирање, потрошувачите, инструменти, медицински, вмрежување, периферни уреди и телекомуникации

  Ние имаме свои работилница алатка за да се обезбеди навремена и квалитетна калапи за пластични делови инјектирање и обработка

  Прилагодено печатени материјали, спецификации и / или примероци се добредојдени

  Материјали: ABS, ПП, ПОМ, ПВЦ, TPR, TPU, и PA + стаклени влакна или било специфични материјали по барање на купувачот

  услов производ како двојна вбризгување, висока температура издржливост, висока цврстина, а другите се достапни на барање

  Флексибилни завршна површина како што се хром позлата, сликарството, вода трансфер печатење, текстура, и повеќе се на располагање

  Ние нудиме вкупниот решение за идејата на клиентите со во-куќа производство / собирање и аутсорсинг програма

  Ние нудиме консултации инженер за кориснички дизајн за производство подобрување и заштеда на трошоци

                                        фабрика турнеја      

  6c1e1c05 7a2bd939 9fe4f47e
  85c71a9f 489bc4e2 956d1bc5
   ДУП мАШИНА   c7ce3f92  c2287f4c

  13

  ПРОИЗВОДСТВО Конфигурацијанаасоцирањетонадатотеки 

  PCBA-Процес-КонфигурацијанаасоцирањетонадатотекиМЕТОД ПАКУВАЊЕ 2

  7fbbce231


 • Претходно:
 • : Следна

 • Поврзани производи