Контакт - Gaofuheng Електрични технологија копродукции, Ltd

Контактирајте не

Шенжен Gaofuheng Електрични технологија копродукции, Ltd

адреса

Е-пошта

jerry@everbright-tec.com

телефон

0086-755-2676-9736
0086-755-2676-9625

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено


WhatsApp Онлајн Chat!