Shenzhen Gaofuheng Electric Technology Co, Ltd, është një one-stop në mbarë botën elektronike Prodhim Service Provider në OEM & ODM lloj mbulon sajojnë PCB, pjesë prokurimin, kuvendi, programimit, test funksion, injeksion plastike myk, paketimin dhe logjistike që nga 2008.Our produktit varg përvojë përfshin aplikim në shtëpi, elektronikës të konsumit, kontrollin industriale, sistem alarmi zjarrit, aplikim kuzhinë, pajisje mjekësore, sistemi makinë audio, informatikë dhe telekomunikacion, etj

 • 10 vjet përvojë

  10 vjet përvojë

 • ONE STOP gardian SHËRBIMI

  ONE STOP gardian SHËRBIMI

 • TEAM professsional

  TEAM professsional

 • SASIA vogla të pranueshme

  SASIA vogla të pranueshme

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!