Rreth Nesh - Gaofuheng Teknologjia Co Electric, Ltd

Rreth nesh

2

Shenzhen Gaofuheng Electric Technology Co, Ltd, është një one-stop në mbarë botën elektronike Prodhim Service provider në OEM & ODM lloj mbulon sajojnë PCB, pjesë prokurimin, kuvendi, programimit, test funksion, injeksion plastike myk, paketimin dhe logjistike që nga viti 2008.

Ynë varg Përvoja produktit përfshin aplikim në shtëpi, elektronikës të konsumit, kontrollin industriale, sistem alarmi zjarrit, aplikim kuzhinë, pajisje mjekësore, sistemi makinë audio, informatikë dhe Telekomunikacion, etj

Ne kemi 8 linja të plotë të kuvendit, duke përfshirë makina SMT nga shpejtësi të mesme deri në shpejtësi të lartë të Juki markave, Lead-free makina wavesoldering dhe makina reflow, automatike Printer lidhës paste, Inspektor i X-ray dhe Stacioni Rework BGA, testers TIK, pajisje AOI, përshtatur ndeshjeve FCT testimit, si dhe laboratori jonë testimi për të gjitha llojet e stabilitetit dhe testimin e besueshmërisë.

Ne besojmë në cilësi dhe shërbim, që është elementet thelbësore për të fituar treg. Ne kemi qenë gjithmonë të përkushtuar për përmirësimin e cilësisë dhe shërbimit nëpërmjet përmirësimin e objekteve tona, si dhe përvojën e konsumatorit dhe reagimet. Ekipi i shitjes jonë është gjithashtu e shkëlqyer me aftësi të ekspertëve të komunikimit dhe përgjigje të shpejtë për kërkesën tuaj.

Ne do të donim për të krijuar një bashkëpunim të favorshme së bashku me ju. Ju lutemi të na kontaktoni sot.


WhatsApp Online Chat!