myk automobil

myk automobil

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  713fe1e21 derdhur plastike dhe injeksion

  Fletë metalike vulosje dhe punching dhe vulosje vdes

  linjat pikturë

  Die linjat hedh

  linjat veshja pluhur

  Silkscreen dhe pad printing

  SMT High-speed dhe DIP për asamblenë PCB

  Ne jemi të aftë për të siguruar kosto efektive dhe me cilësi të lartë prodhuese vertikale shërbime nga kuvendi PCB në kuvendin e fundit të rastit

  Surface-mali Teknologji (SMT)

  Gama e produkteve të ndërtimit Përvoja: industriale, automotive, informatikë, ruajtjen, konsumit, orkestrim, mjekësore, networking, periferikësh, dhe telekomunikacionit

  Ne kemi vet punëtorinë tonë mjet për të siguruar derdhur në kohë dhe me cilësi për pjesë plastike injeksion dhe përpunim mekanik

  printime përshtatur, specifikimet dhe / ose mostrat janë të mirëpritur

  Materialet: ABS, PP, POM, PVC, TPR, TPU, dhe PA + fije qelqi ose ndonjë materiale të veçanta sipas kërkesës së klientit

  Kërkesa produkt si dual-injeksion, temperaturë të lartë-qëndresë, fortësi të lartë, dhe të tjerët janë në dispozicion sipas kërkesës

  përfundojë fleksibël sipërfaqe të tilla si plating krom, pikturë, transferimin shtypjen e ujit, cilësi, dhe më shumë janë në dispozicion

  Ne ofrojmë zgjidhje të plotë për idenë e konsumatorit me në shtëpi prodhimit / tubimit dhe programin e outsourcing

  Ne ofrojmë konsultim Inxhinier harton përshtatur për përmirësimin e prodhimit dhe të kursimit të kostos

                                        TOUR FABRIKEN      

  6c1e1c05 7a2bd939 9fe4f47e
  85c71a9f 489bc4e2 956d1bc5
   AOI MACHINE   c7ce3f92  c2287f4c

  13

  TABELA PRODHIMI 

  PCBA-Procesi-FlowchartPAKETIMI METODA 2

  7fbbce231


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products