FAQs - Gaofuheng Electric Technology Co., Ltd

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q: Çfarë ka fotografi të bëni ju përdorni në fabrikim zhveshur bordit?

A: Gerber RS-274X, 274D, Eagle dhe DXF AutoCAD-së, dwg

P: A do të kontrollohen dosjet tona PCB?

A: Po. Të dhënat tuaja do të kontrollohen nga ekipi ynë Inxhinierëve. Nëse ne gjejmë ndonjë çështje teknike ose keni ndonjë pyetje ne do t'ju kontaktojmë dhe zgjidhur problemet së bashku.

Q: files Çfarë ka të bëjë që ju duhet në projektet PCBA?

A: Përveç dosjes PCB, xy DATA (Pick dhe Place) file dhe Komponentet Position fotografi janë gjithashtu të nevojshme.

Q: Si mund ta di përpunimin për PCB tim apo mënyrë PCBA?

A: Çdo klient do të ketë një shitje të kontaktuar me ju. tonë orarit të punës: AM9: 00-PM6: 00 (Pekin Time) nga e hëna deri të premten. Ne do të përgjigjeni email-it tuaj në 2 orë në kohën tonë të punës. Dhe ju gjithashtu mund të kontaktoni me telefon celular tonë të shitjes nëse urgjente.

P: A do të testohen produkti ynë para se të dërgesës?

A: Po, ne mund të sigurojë Funksioni Circuit Testimi në qoftë se ju të na japin metodat e testimit.

Q: A ju ofrojnë shërbim të shpejtë të ofrimit?

A: Po, ne mund të ofrojë shërbim të shpejtë ofrimit sipas nevojave tuaja.

Q: do të përdorni pjesë alternative, pa na njoftuar?

A: Jo, ne do të përdorim pjesë alternative vetëm pas miratimit nga konsumatori.


WhatsApp Online Chat!