Zgjuar PCBA alarm

Zgjuar PCBA alarm

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  713fe1e21 derdhur plastike dhe injeksion

  Fletë metalike vulosje dhe punching dhe vulosje vdes

  linjat pikturë

  Die linjat hedh

  linjat veshja pluhur

  Silkscreen dhe pad printing

  SMT High-speed dhe DIP për asamblenë PCB

  Ne jemi të aftë për të siguruar kosto efektive dhe me cilësi të lartë prodhuese vertikale shërbime nga kuvendi PCB në kuvendin e fundit të rastit

  Surface-mali Teknologji (SMT)

  Gama e produkteve të ndërtimit Përvoja: industriale, automotive, informatikë, ruajtjen, konsumit, orkestrim, mjekësore, networking, periferikësh, dhe telekomunikacionit

  Ne kemi vet punëtorinë tonë mjet për të siguruar derdhur në kohë dhe me cilësi për pjesë plastike injeksion dhe përpunim mekanik

  printime përshtatur, specifikimet dhe / ose mostrat janë të mirëpritur

  Materialet: ABS, PP, POM, PVC, TPR, TPU, dhe PA + fije qelqi ose ndonjë materiale të veçanta sipas kërkesës së klientit

  Kërkesa produkt si dual-injeksion, temperaturë të lartë-qëndresë, fortësi të lartë, dhe të tjerët janë në dispozicion sipas kërkesës

  përfundojë fleksibël sipërfaqe të tilla si plating krom, pikturë, transferimin shtypjen e ujit, cilësi, dhe më shumë janë në dispozicion

  Ne ofrojmë zgjidhje të plotë për idenë e konsumatorit me në shtëpi prodhimit / tubimit dhe programin e outsourcing

  Ne ofrojmë konsultim Inxhinier harton përshtatur për përmirësimin e prodhimit dhe të kursimit të kostos

                                        TOUR FABRIKEN      

  6c1e1c05 7a2bd939 9fe4f47e
  85c71a9f 489bc4e2 956d1bc5
   AOI MACHINE   c7ce3f92  c2287f4c

  13

  TABELA PRODHIMI 

  PCBA-Procesi-FlowchartPAKETIMI METODA 2

  7fbbce231


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!